top of page

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü dendiğinde yıllardır insanlar için vefk yazan Medyum ABDULLAH Hoca akla gelir.Bir çok derde deva olan büyüleri kaleme alan medyum hoca bozulması zor olan büyülerden biri olan papaz büyüsü de yapmaktadır. Böylece sizler dileklerinize çok emin ve kısa yoldan erişebilirsiniz. Uzun yıllardır vefkler ilmi havas ve ledunni ilimlerde kendini geliştiren medyum hoca bu ilimlerden öğrendiklerini sizin hizmetlerinize veriyor. Artık hoca eliyle yazılan vefkler sizin çok büyük gördüğünüz duygusal ve parasal sorunlarınızın çözümünü sağlıyor. Yıllardır insanlar için vefk yazan medyum hoca özellikle celb-i Muhabbet büyüleri, aşk büyüleri ve bağlama büyüleri alanında uzmanlaşmış bir medyum hoca olarak ayrılanlara dargınlara yeni bir kapı aralıyor.

papaz

Bilindiği gibi  Medyumluk mesleği çok eski çağlarda toplumlarca saygı duyulan bir meslek olarak vardı yani çok eski bir geçmişe sahiptir. Bu öğretiler belli bir kesim tarafından silsile yolu ile halka kapalı olacak şekilde günümüze kadar geldi. Bu gizli öğretilerin içinde havas ilimleri ledün ilimleri astroloji ilimleri gelmektedir. Bunlardan birine bile sahip olmayan kişi medyum olamaz. Bu vasıflara sahip olan medyum hoca çok talep gören geri getirme büyüsü ve bağlama büyüsü aşk büyüsü gibi büyülerde sizlere yardım etmektedir. Bu papaz büyüsünün en önemli özelliği karşı taraftaki medyumlar tarafından da görülmemesidir. Onların hüddamları da bunu göremez. Çok gizli ve tesirli bir büyüdür. Papaz büyüsü kaleme alan Medyum ABDULLAH Hoca bu büyüyü şu ihtiyaçlarınız için hazırlar:

Bağlamak için
Ayırmak için
Gideni geri getirmek için
Kısmet açmak için
Şirinlik için

 

gibi amaçlarla papaz büyüsü hazırlar. Özellikle papaz büyüsünde karşı taraftan kendine özel kendi bedeninden gelen bir parça alıp kullanmak bahis mevzudur. Böyle olduğu için büyü bozulması imkansızdır.

bottom of page