top of page

Bağlama Büyüsü

Etkili vefk hazırlayan ve kesin sonuçlara varabilen ülkenin sayılı medyumları arasında yer alan Medyum ABDULLAH Hoca geçimsizlik sıkıntıları ile boğuşan ve bu yüzden birlikteliği zarar gören binlerce insan için bağlama büyüsü yaparak onların yeniden mutlu ve huzurlu olmalarını sağlamaktadır. Birlikteliklerini vefk ile perçinliyor. Eşler arasında çeşitli nedenlerle oluşan geçimsizlikleri ortadan kaldırmanın en hızlı yolu olan Vefk ile hayat çok daha güzel oluyor.

Medyum ABDULLAH Hoca havas ilimlerinden aldığı bilgileri Ebcet hesabı ve vefk yazım kuralları ile birleştirerek; ortaya çok etkin büyüler çıkarıyor. Bu büyülerin bozulmasının önlenmesi için ayrıca Bağlama koruma büyüsü adı verilen bir başka işlemi de yapıyor.

Mutlu aile

Toplamda 1-2 gün boyunca hazırlanan bu kişiye has vefklerin yazımı bittikten sonra; çok hızlı değişimler baş gösteriyor. Eşlerin birbirine bağlanması için gerekli duygu değişimleri tesadüfi olarak gerçekleşmiyor. Hüddamlar bu alanda faal olarak çalışmaya sevk ediliyorlar. Bağlama büyüsü uzmanı Medyum ABDULLAH Hoca bu hüddamları rastgele seçmiyor. Zaten birlikte çalıştığı Hüddamlara danışmadan da vefk yazmıyor. Hüddamdan onay alındıktan sonra Bağlama büyüsü safran mürekkebi ile deri parçası ya da kağıda veya metal bir levhaya nakşediliyor.

Büyü hazırlanma aşaması 1-2 gün zaman alabiliyor. Bazen 1 hafta zaman da alabiliyor. Çünkü büyü yapılacak kişinin yıldıznamesinde uygun zamanı bulmak ve kollamak gerekiyor. Yıldızların yoğun kötü enerjiler yaydığı bir zamanda vefk yazılması uygun olmaz. Bunun için Bağlama büyüsü uzmanı hem erkeğin hem de kadının yıldıznamesine bakarak zamanı belirliyor sonra da vefk yazılmaya başlanıyor. Bağlama büyüsü hakkında derin bilgi almak için medyum Hoca ile görüşme sağlayabilirsiniz. Medyum ABDULLAH Hoca size 7 ayrı ayeti kerimeyi 7 ayrı kağıda yazarak 7 parça vefk hazırlayarak en kolay ve hızlı “geçimsizlik giderici” vefki hazırlayacaktır.

bottom of page