top of page

Büyü Bozma

Büyü Bozmak sadece büyü alanında uzmanlaşmış tecrübeli medyumların başarabileceği bir iştir. Büyü yapma becerisi olmayan ya da daha öncesinde böyle bir beceri kazanmamış olan insanların; ego tatmini ya da toplumda statü kazanmak veya çıkar elde etmek / popüler biri olmak  adına bir çok şaklabanlıklar yaparak bu nadide işi lekeledikleri bilinmektedir.  

 

Doğru medyumu bulmak bir çok kişi için zor ve imkansız bir iştir. Büyü uzmanı MedyumABDULLAH Hoca sizi bu zor arayıştan kurtarıyor. Muradınıza ermeniz için ilmi çerçevesinde sizlere vefk yazmak sureti ile ve çok güçlü dualar etmek sureti ile bir çok Hüddamı da devreye katarak muradınız gerçekleşsin ve siz mutlu olun diye çalışıyor. Adına ne derseniz deyin,  vefk – muska – dua üçlüsü insanların yaşamlarını kolaylaştıran en önemli faktörlerdir.

Wicca_810_500_75_s_c1.jpg

Büyü Uzmanı Medyum ABDULLAH Hoca

Birçok insan bir büyü etkisinin nelere yol açabileceğini bilemez.  Büyü uzmanı Medyum ABDULLAH Hoca nasıl büyüler yapar diye merak edenler için şunu anlatalım: Birbirlerine deliler gibi aşık olan veya tek taraflı olarak derin bir aşkla yanıp kavrulan kadın veya erkekler için kaleme alınan Bağlama Vefkleri  uzman Medyum ABDULLAH Hoca eliyle yazılıyor. Piyasada dolaşan bir çok fotokopi vefklere kanmayın ve gerçek medyumlarla görüşerek ; derdinize çare arayın. Eğer zor bir durumda iseniz; bu zor durumu tek başınıza atlatamayacağınıza inanıyorsanız bu durumda vefk bir korunma aracı olarak manevi açıdan size yardımcı olabilir.  Bir vefk yazıldıktan sonra siz Hüddamların aleminde işi görülen biri olarak tanınırsınız. İşinizin rast gitmesi için alt planlarda bir çok hüddam siz ve çevreniz farkına varmadan çalışır.

bottom of page