top of page

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü alanında % 100 tutan etkili büyülere imza atan medyum hoca sevenlerin bir an önce kavuşmasına vesile olmaya devam etmektedir, hoca kaleme aldığı aşk vefklerini yazdıktan sonra birbirine erişemeyen sevgili kalmıyor. Bu kadar yüksek oranda tutan aşk büyüsü yapan çok az sayıda gerçek medyum hocalardan biri olan Medyum ABDULLAH Hoca;  sevenleri kavuşturmanın en kısa yolu olan Bağlama büyüsü uzmanıdır.

Aşk büyüsü ile bağlama büyüsü arasında bir fark yoktur bazı medyumlar; 72 saatte geri getirme, bağlama, kendine aşık etme, papaz büyüsü kaşık büyüsü gibi çeşitli adlarla bu büyüleri isimlendirmektedirler. Hepsi de bağlama büyüsüdür ve amaç iki insanın kalbini aynı frekansa getirmek düşüncelerini bir hale getirmek ve onların tüm ömür boyunca birbirlerine sımsıkı aşık olmalarını sağlamak içindir.

Sunset Romantik Yürüyüşü

Aşk büyüsü neden yüksek oranda tutar? Çünkü bu büyünün yapılması kolaydır yeter ki doğru doğum tarihi medyuma verilsin. O da bu tarihi nerede kullanır? Astroloji bakımı yaparken kullanır, yıldızların en uygun zamanını – kişi için- kollar ve bu zamanda vefki kaleme alır. Böylece tutma oranı çok yükselir. Ayrıca Medyum ABDULLAH Hoca çeşitli görevler için çalışan çok yardımsever ve mümin hüddamlarla çalıştığı için onların sevkini sağlayan vefkleri kullanır.  3 gün gibi çok kısa sürede sevgiliniz size karşı büyük bir çekim duymaya başlar. Sizinle olmak ve sizinle zaman geçirmek için fırsat kollar. Bu etkiler bozdurulmazsa ömür boyu da sürebilir. Sadece ayrı çiftler için değil; mutlu çiftler de garanti olsun diye aşk büyüsü yaptırabilirler. Birisini kendinize aşık etmek istiyorsanız aşk büyüsü size çok yararlı olabilir. Sevdiğiniz insan ile birleşme imkanı olmayan ya da hiçbir yol bulamayan bir çok insan; aşk büyüsü ile kavuuştular.

bottom of page